Odbiór osobisty. Adresy Placówek

Prosimy, abyś zgłosił się po przesyłkę do Punktu Odbioru Osobistego dopiero po otrzymaniu od nas maila z informacją, że zamówienie jest w pełni skompletowane i gotowe do odbioru. W uwagach do zamówienia wskaż adres punktu, z którego będziesz chciał odebrać zamówienie.

Nasz magazyn i Punkty Odbioru Osobistego zlokalizowane są w różnych miastach. Przesyłki są przewożone z magazynu do Punktu Odbioru Osobistego, stąd odbiór nie jest możliwy natychmiast po złożeniu zamówienia.

Udając się do Punktu Odbioru Osobistego prosimy zabrać ze sobą ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport) oraz dane identyfikujące zamówienie (nazwisko i imię Zamawiającego lub numer zamówienia). Przesyłkę z formą płatności za pobraniem wydamy osobie, która przy odbiorze poda dane identyfikujące zamówienie oraz ureguluje płatność w kasie punktu odbioru.

Przesyłkę należy odebrać w ciągu 14 dni od otrzymania maila z informacją o możliwości odebrania zamówionego towaru. Zgodnie z Regulaminem przesyłki, które nie zostaną odebrane w wyznaczonym terminie odsyłamy do magazynu, a zamówienie anulujemy. Jeżeli zostało ono wcześniej opłacone zwracamy wpłaconą kwotę na podany przez Klienta numer konta bankowego.

 

Miejscowość

Adres

Godziny dostępności

Bolszewo

Ul. Słowackiego 29 (Siedziba główna)

Ustalane na telefon

 

 

Wejherowo

Ul. Gdańska 47 (POK)

Ustalane na telefon

Ul. Jagalskiego 10

Ustalane na telefon

 

Stetoskop | Laryngoskop | Odzież Medyczna | Sprzęt Medyczny | OpenCart Dlaratownictwa.eu - MNC Poland © 2023