Pomogliśmy

Chcesz abyśmy pomogli Twojej organizacji? Skontaktuj się z nami. Być może będziemy zainteresowani podjęciem współpracy!
biuro@mncpoland.pl

 

medtura43Medtura

 

ZASADY WSPIERANIA PRZEZ NAS ORGANIZACJI , STOWARZYSZEŃ I FUNDACJI:

 

Staramy się raz na pół roku wygospodarować paczkę dla każdej wspieranej przez nas organizacji. Dlatego też wymogi co do sponsoringu dla każdego są takie same:

- Logo naszego sklepu na stronie internetowej oraz profilu FB, NK itp. wspieranego podmiotu

- Minimum jedna (zalecane 3) naklejka z logo sklepu o wymiarach min 20x10cm , max 50x25cm umieszczona na pojeździe wspieranego podmiotu (jeśli takowy organizacja posiada) lub jedna naklejka o w/w wymiarach na drzwiach wejściowych do siedziby danej organizacji 

- Jeśli strona internetowa podmiotu wspieranego ma charakter portalu i są na niej zamieszczane aktualne informacje z życia danego podmiotu, artykuł informacyjny o bieżącym wsparciu przez nasz sklep.

- Oczekujemy również, iż wspierany przez nas podmiot wyda dla nas certyfikat lub podziękowanie w formie papierowej, którego skan umieścimy na naszej stronie internetowej, aby nasi klienci też wiedzieli, iż wspieramy dany podmiot.

 

 

ZASADY SPONSORINGU MISTRZOSTW I ZAWODÓW:

- Logo naszego sklepu na stronie internetowej poświęconej danemu wydarzeniu lub stronie internetowej organizatora(lub profilach na portalach społecznościowych). Jeśli brak strony - mailing do uczestników i obsługi z informacją o sponsoringu.

- Możliwość wystwienia stoiska prezentacyjnego naszego sklepu w miejscu i czasie odbywania się danej imprezy.

- Możliwość wyeksponowania materiałów reklamowych sklepu w miejscu i czasie odbywania się danej imprezy.

- Umieszczenie naszego logo na dyplomach, podziękowaniach, identyfikatorach, itp.

- Oczekujemy również, iż organizator danego wydarzenia wyda dla nas certyfikat lub podziękowanie w formie papierowej, którego skan umieścimy na naszej stronie internetowej, aby nasi klienci też wiedzieli, iż wspieramy dane wydarzenie.

Certyfikat Web Of Trust (WOT)
Friend of WOT
Stetoskop | Laryngoskop | Odzież Medyczna | Sprzęt Medyczny | OpenCart Dlaratownictwa.eu - MNC Poland © 2018